hortiturkey®: Büyüme odaklı tarım topluluğu.

Tarımsal üretim yapan çiftçi ve ziraat mühendislerini, tarım firmalarını, fuarları ve sektörel liderleri bir araya getirerek büyümelerine katkı sağlıyoruz.

DAHA FAZLA ÖĞREN

NEDEN?

Bir bitkiyi büyütmek için güneş, toprak, su ve hava bir araya gelir. Bu birliktelik büyümenin özünü oluşturur. Biz de yaptığımız her şeyde bu özü takip ederiz. Çünkü sürdürülebilir bir büyümenin birlik olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

NASIL?

Üreticiler, şirketler, fuarlar ve sektörel liderleri bir araya getirerek, zaman zaman ürettikleri değeri geliştirmelerine; zaman zaman da ürettikleri değeri daha geniş kitlelere dağıtmalarına, yani büyümelerine yardımcı oluyoruz.

NE?

Burası tarım sektöründeki tüm paydaşların, 365 gün boyunca bir arada olduğu ve birbirleriyle etkileşime geçebildikleri, büyüme odaklı çevrimiçi bir topluluk.

Üreticilere ne katkı sağlıyoruz?

Çiftçi ve ziraat mühendisleri gibi tarımsal üretime dahil olan tüm üreticilerimizin büyümesine katkı sağlayacak içerikleri üretiyor, ihtiyaç duydukları ürünler ve şirketler hakkındaki bilgilere, ulusal ve uluslarası fuarların tüm detaylarına ve bilgisinden faydalanacakları sektörel liderlere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Şirketleri nasıl büyütüyoruz?

Büyümenin merkezinde doğru değeri üretmek ve değerin doğru dağıtılması yatıyor. Bu topluluğun bir parçası olan tarıma girdi sağlayan şirketler; ürettikleri değerleri, yani markalarını ve ürünlerini geliştirmek için raporlara, aynı zamanda bu değeleri yüzbinlerce çiftçiye dağıtacak dijital alanlara sahip oluyor.

Sektörel liderler için neler var?

Tarım sektörüne ürettikleri içerikler ile katkı sağlayan sektörel liderler ya da uzmanlar hortiturkey topluluğunun parçası olarak hem yüzbinlerce okuyucuya ulaşma fırsatı yakalıyor hem de burada açacakları kendilerine özel profilleriyle markalarını büyütüyor ve güçlendiriyor.  

Fuarlara ne fayda sağlıyoruz?

Tarımsal üretimin herhangi bir noktasına dokunan ulusal ve uluslararası tüm fuarlar; hortiturkey'de açtıkları profilleriyle yüz binlerce çiftçiye, ziraat mühendisine,tarım danışmanına,tarıma girdi sağlayan firmalara, tüccarlara, komisyonculara, market satınalmacılarına sağladıkları değerleri tanıtma imkanı buluyor.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsun? Bize ulaş.

İlgin için teşekkür ederiz! En yakın zamanda dönüş yapacağız.
Ups! Bir hata oluştu. Lütfen düzeltip tekrar dene.