Çukurova Fide

Tohum, Fide, Fidan
Mersin, Türkiye.
Tohuma Hayat Veren Kuruluş.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Çukurova Fide A.Ş üreticilerin yoğun talepleri üzerine, Tarsus'a 9 km., Mersin'e 15 km. mesafede bulunan Adanalıoğlu Kasabasında 15 dekar üretim alanıyla hazır fide üretim tesisleri 1998 yılında kurulmuştur.

Henüz hiç haber girilmemiş.

Aşılı Karpuz Fidesi

Aşılı Patlıcan Fidesi

Aşılı Domates Fidesi (tek gövde)

Aşılı Domates Fidesi (çift gövde)

Genel Bakış

Çukurova Fide A.Ş üreticilerin yoğun talepleri üzerine, Tarsus'a 9 km., Mersin'e 15 km. mesafede bulunan Adanalıoğlu Kasabasında 15 dekar üretim alanıyla hazır fide üretim tesisleri 1998 yılında kurulmuştur. Yeni yatırımları ile 2018 yılında toplam 38.600 m2'lik üretim alanına ulaşmıştır.

'Son teknoloji üretim seraları'

Çukurova Fide A.Ş, tümüyle bilgisayar denetimli en son teknoloji ile hazır fide üretimi ile bölge üreticisine doğrudan hizmet verebilmektedir. Çukurova Fide A.Ş, fidecilikte yüzyılın buluşu olan aşılı sebze fidesi konusunda da bölgenin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. Yıllar içerisinde sayıları binlere dayanan geniş müşteri memnuniyetimiz, yaptığımız işe olan saygımızı ve müşterilerin bize olan güvenini göstermektedir.

İnternet Sitesi
http://www.cukurovafide.com/
Telfon Numarası
+903244523024
Kuruluş Yılı
1998
Faliyet Alanları
Tohum, Fide, Fidan

LOKASYONLAR

Adres
Bahçe Mah. Sapandere mevkii, no:16 Adanalıoğlu Beldesi Akdeniz/MERSİN

HABERLER

Henüz hiç haber girilmemiş.

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

Aşılı Domates Fidesi (çift gövde)

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 65 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 60 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 55 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 60 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Domates Fidesi (tek gövde)

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 55 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 50 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 45 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 50 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 45 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 35 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 30 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Karpuz Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 55 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 45 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 35 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 50 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 50 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 45 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 40 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 45 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Biber Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 55 gün; Haziran/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Domates Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 28 gün; Haziran/Aralık: 18 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Karpuz Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kavun Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 35 gün; Haziran/Aralık: 25 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 45 gün; Haziran/Aralık: 35 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Bizi Facebook'ta Takip Edin!
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları