Doğal Kimya

Bitki Koruma
İstanbul, Türkiye.
Ürünlerimiz Türkiye genelinde, 40'ın üzerinde ziraat mühendisi teknik ve satış kadrosu tarafından desteklenmektedir.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Doğal Kimyevi Maddeler ve Zirai İlaçlar San. ve Tic. A.Ş. yüzde yüz Türk sermayesi olan bir firmadır. 1992 yılında  iş yaşamına başlatılmıştır. Ana misyonu kaliteli ürünleri Türk çiftçisinin ve iş ortağımız müşterilerimizin hizmetine sunmak ve teknik olarak desteklemektir. Ürünlerimiz piyasaya verilmeden önce teknik kadrosu geniş ve güçlü olan kalite kontrol laboratuvarımızın analiz ve onayından geçmektedir.

Henüz hiç haber girilmemiş.

NORDOX 75 WG

FATCHO 5 EC

TRIPP 900 EC

MEGAFILL TABLET

Genel Bakış

DOĞAL KİMYEVİ MADDELER VE ZİRAİ İLAÇLAR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, bu alanda deneyimli kurucular tarafından 1989 yılında İstanbul - Türkiye'de faaliyete başlayan grup şirketlerinin bir üyesi olarak 1992 yılında kurulmuştur. Genel müdürlüğü ve yönetim merkezi İstanbul’da bulunan şirketin 15.000 m2 büyüklüğündeki modern formülasyon tesisi ise Türkiye'nin sera başkenti Antalya'da, Organize Sanayi bölgesinde yer almaktadır. Antalya kampüsü fabrika ile birlikte yüksek teknolojili Kalite Kontrol Laboratuvarı ve Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nden oluşmaktadır.

DOĞAL A.Ş., toplam 200'ü aşkın çalışanı, 7 bölge müdürlüğünde görevli 41 ziraat mühendisi  ile paydaşlarına satış ve teknik hizmet sunarak ülke tarımının gelişimine katkı sağlamaktadır.

DOĞAL A.Ş.’nin paletinde 200’ün üzerinde ruhsatlı bitki koruma ürünü ve bitki gelişim düzenleyicisi ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tescilli yaprak, damla sulama ve tek besin elementli gübreler, tarımda kullanılan özel ürünler bulunmaktadır.

Türkiye BKÜ pazarında güvenilir, kaliteli ve yönetmeliklere bağlı ve saygılı olma özellikleri her zaman ön plana çıkan Doğal A.Ş.’nin Pazar payı % 5 civarında olup, 17 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

  • Yüksek Kalite,
  • Sürdürülebilirlik,
  • İş Ortaklığı,
  • En İyi Hizmet ve Teknik Destek
İnternet Sitesi
https://dogaltrm.com/
Telfon Numarası
+902163086587
Kuruluş Yılı
1989
Faliyet Alanları
Bitki Koruma

LOKASYONLAR

Adres
Toplarönü Sokak No:16, 34810 Anadoluhisarı Beykoz / İstanbul

HABERLER

Henüz hiç haber girilmemiş.

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

FATCHO 5 EC

FATCHO 5 EC su ile çok kolay karışır ve terkibinde yer alan yayıcı yapıştırıcı sayesinde ihtiva ettiği bakırı yapraklara homojen olarak yayar ve ince bir bakır tabakası oluşturur. Bu nedenle daha uzun süre kontrol yağlayarak uygulama sayısı azalır. Yağmurla yıkanmaya çok dayanıklıdır. Ultraviyole ışınlarından etkilenmez, püskürtme aletlerini aşındırmaz, memeleri tıkamaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

MEGAFILL TABLET

Çekirdeksiz üzüm, Mandarin, Portakal, Limon, Greyfurt, Armut, Vişne, Kiraz, Şeftali, Çilek, Enginar, Patates, Marul, Biber, Süs bitkileri, Buğday, Domateste (sera) kullanılan bitki gelişim düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NORDOX 75 WG

Elmada, Kirazda, Kayısıda yaprak delene, Zeytinde halkalı lekeye, Şeftalide şeftali yaprak kıvırcıklığına, Narda kahverengi lekeye, Turunçgil meyvelerinde kahverengi çürüklük ve gövde zamklanmasında meyve enfeksiyonlarına, Turunçgillerde kahverengi lekeye, Bağda ölükola, Cevizde ceviz antraknozuna karşı kullanılan fungusit.
ÜRÜNÜ İNCELE

TRIPP 900 EC

Domates, patates ve biber kök-ur nematodları ile mücadelede kullanılan ve aktif maddesi Fosthiazate olan bir nematisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AZIR 400 EW

Buğdayda tahıl küllemesine, Buğdayda kahverengi pasa, Buğdayda kök ve kök boğazı çürüklüğüne, Buğdayda septorya yaprak lekesine karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CORAGGIO

Pamukta 'yaprak bitine', elmada 'elma yeşil yaprak bitine', biberde 'şeftali yaprak bitine', domateste 'tütün beyaz sineğine' ve şeftalide 'şeftali yaprak bitine' karşı kullanılan Acetamiprid aktif bileşenli bir instektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

JASOP

Bağ mildiyösüne, Domates mildiyösüne, Turunçgillerde kahverengi lekeye, Elma kara lekesine, Armut kara lekesine, Zeytinlerde halkalı lekeye, Ceviz antraknozuna, Sert çekirdekli meyvelerde yaprak delene (Çil) (Kayısı), Sert çekirdekli meyvelerde çiçek monilyası (Kiraz, Badem), Narda kahverengi lekeye, Hıyar kabakgillerde mildiyöye karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PANZHER

Turunçgillerde turunçgil siyah yaprak biti, turunçgil yeşil yaprak biti, şeftali yaprak biti ve börülce yaprak bitine, Elmada elma yeşil yaprak bitine,Şerbetçi otu yaprak bitine, Pamukta pamuk yaprak bitine , Şeker pancarında bakla yaprak biti ve şeftali yaprak bitine, Domates (sera) ve Biber (sera) şeftali yaprak bitine karşı kullanılan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PUERTO SC 100

Turunçgilde kabuklu bite, yaprak bitlerine, Armut psillidine, Elma yeşil yaprak bitine, Şeftalide şeftali yaprak bitine, Marulda yaprak bitlerine, Domates (sera), Biber (sera) tütün beyaz sineğine , Bağda unlu bite karşı kullanılan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

RESORT EXTRA CS

RESORT EXTRA yıllık dar yapraklı ve geniş yapraklı yabancı otları çimlenme sırasında kontrol eden bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEKCHI 5 SG

Emamectin benzoate yapraklarda beslenen Lepidoptera larvalarına yüksek derecede etkili olup, larvalarda sinir uyarılarını bloke eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

CARTEL 45 EC

CARTEL 45 EC, tüm buğday çeşitleri ile yazlık ve kışlık arpa çeşitlerinde dar yapraklı yabancı otları kontrol eden yeni aktif maddeli bir bitki koruma ürünüdür.
ÜRÜNÜ İNCELE

DURDURAN 3 C

Uygulandığı hububat bitkisi bitkinin yatmasına neden olan elverişsiz bütün iklim koşullarına karşı direnç oluşturur. Buğdayda boyun kısalmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

EKHON 50 WG

Elmada 'elma kara lekesine', kayısı ve şeftali gibi sert çekirdekli meyvelerde 'çiçek monilyasına', armutta 'armut kara lekesi', bağda 'kurşuni küfe' karşı kullanılan ve Cyprodinil aktif bileşenini içeren fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAMMER 10 WP

HAMMER; buğday, arpa, yulaf, çavdar, tritikale bitkilerinde birçok çok yıllık ve geniş yapraklı yabancı otun mücadelesinden kullanılan Chlorsulfuron aktif bileşenini içeren herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

JUDO EXTRA CS

Pamukta yeşil kurta, Elmada elma iç kurduna, Bağda salkım güvesine, Mısırda mısır kurdu ve mısır koçan kurduna, Patateste patates böceğine, Buğdayda ekin kambur böceğine, Domateste yeşil kurta , Lahanada lahana yaprak güvesine, Zeytinde zeytin güvesine, zeytin kara koşniline karşı uygulanan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MORBIDOL 240 EC

MORBIDOL 240 EC adlı bitki koruma ürünü, etki mekanizmasına göre grup E,14 olarak sınıflandırılan bir herbisit’tir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POLYAS

POLYAS elma ve armut ağaçlarında kullanılan bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

QUARS 325 SC

Bağda mildiyöye, küllemeye, ölükola, domateste (sera) küllemeye, antepfıstığında karazenke, narda kahverengi lekeye karşı kullanılan, aktif madde olarak Azoxystrobin ve Difenoconazole içeren fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SATIR

Pamukta pamuk yaprak kurduna , Bağ salkım güvesine, Elmada elma iç kurduna, Domateste pamuk yaprak kurduna, Biberde yeşil kurta karşı kullanılan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPERPREX

Antepfıstığında karazenke, Şeftalide yaprak kıvırcıklığına, Elmada kara lekeye, Sert çekirdekli meyvelerde çiçek moniiyasına (Kayısı), Ayvada monilyaya karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

APRAUNT 400SC

APRAUNT 400 SC Buprofezin aktif maddesini içeren ‘böcek gelişimini düzenleyici’ (IGR) bir insektisit olup, temas ve mide yoluyla etkilidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEETUP TRIO

BEETUP TRIO şekerpancarında sorun olan yıllık geniş yapraklı otlara karşı çıkış sonrasında kullanılan selektif bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

DORIS

Bağda mildiyöye, Bağda küllemeye, Bağda ölükola, Hıyarda mildiyöye, Hıyar ve kabakta küllemeye, Domateste mildiyöye, Domateste erken yaprak yanıklığına, Karpuzda alternarya yaprak yanıklığına, Biberde (Sera) küllemesine, Çeltikte çeltik yanıklığına, Nohutta nohut antraknozuna, Çilekte antraknoza karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

FORS SUPER

FORS SUPER, buğday ve arpada dar yapraklı yabancı otların mücadelesinden kullanılan Fenoxaprop-p-ethyl ve Cloquintocet-mexyl aktif bileşenlerini içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MEGASIL 35 DS

Tohum ilaçlamasında ve ayçiçeği mildiyösüne karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NERGOFEX

Bağ ve kivide kullanılan bitki gelişim düzenleyicisi.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROCKET 20 SP

Aktif maddesi Acetamiprid olan ROCKET 20 SP, birçok bitkide yaprak bitlerine, yaprak pirelerine, tütün beyaz sineklerine ve psilide karşı mücadelede kullanılan bir insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SELEN

SELEN ayçiçeği, havuç, nohut ve mercimekte yabancı ot mücadelesinde kullanılan, aktif maddesi Aclonifen olan herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SORTI SUPER

SORTI SUPER; bağlarda, domates, ayçiçeği, soğan, kırmızı mercimek, şeker pancarı, pamuk, soya fasülyesi, kanola ve nohut bitkilerinde yabancı ot mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Quizalofop-p-ethyl olan bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SPIDER

Elmada İki noktalı kırmızı örümcek ve Avrupa kırmızı örümceği, Domateste (Sera) Tütün beyaz sineği, Domateste (Sera) Domates pas akarına karşı kullanılan akarisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TIFIS WG

TIFIS WG, buğday tilki kuyruğu, kokarot ve yabani yulaf gibi abancı ot türlerinin zirai mücadelesinde kullanılan, aktif madde olarak Mesosulfuron-methyl, Lodosulfuron- methyl-sodium, Mefenpyr-diethyl (Safener) içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

YONA

YONA; soya, bezelye, soğan, fasulye ve yer fıstığı bitkilerinde birçok farklı yabancı otun mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Bentazone olan herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARMA 10 SL

Elmada sarı çeşitlerde paslanmaya karşı kullanılan bitki gelişim düzenleyicisi.
ÜRÜNÜ İNCELE

BANDERILLA

BANDERILLA 70 WP adlı bitki koruma ürünü, etki mekanizmasına göre grup C1,5 olarak sınıflandırılan bir Herbisit’tir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALAMITY

CALAMITY buğday ve arpada geniş yapraklı yabancı ot mücadelesinde kullanılan etki alanı geniş bir herbisittir. Düşük dozlarda kullanılır ve seçiciliği çok yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CONTEST

Süs bitkilerinde yaprak galeri sineği, Pamukta İki noktalı kırmızı örümcek, Domates, Hıyar, Patlıcan ve Biberde Kırmızı örümcekler, Çilekte İki noktalı kırmızı örümcek, Elmada Avrupa kırmızı örümceği, Armutta Armut psillidine karşı kullanılan akarisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

FLOMICE

Domateste 'domates güvesi(tuta)' ve 'yeşil kurda', biber, hıyar, patlıcan ve marulda 'yaprak kurduna', patateste 'patates böceğine' ve pamukta 'yeşil kurda' karşı kullanılan Metaflumizone aktif maddesine sahip insektisit.
ÜRÜNÜ İNCELE

HOCKEY XL 035 FS

HOCKEY XL 035 FS kök çürüklüğü ve fide yanıklığı hastalıklarını tohum ilacı ve fide uygulaması olarak başarılı bir şekilde kontrol eder. Fludioxonil rezidüel etkili, geniş etki sahalı kontak bir fungisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KIRES ULTRA

KIRES ULTRA yabancı otların sap ve yapraklarından kolaylıkla emilir ve bitkinin her tarafına taşınır. Yabancı otların gelişmesini engeller ve 3-4 hafta İçerisinde ölümlere neden olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAJESTE 20 EC

Pamukta yeşil kurta , yaprak pirelerine, domateste yeşil kurta, elmada elma iç kurduna, antep fıstığında antep fıstığı psillidine, fındıkta fındık kurduna, bağda salkım güvesine, mısırda mısır koçan kurdu ve mısır kurduna karşı uygulanan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POLE 500

Elmada Kırmızı örümcekler, Bağda İki noktalı kırmızı örümcek, Patlıcan, fasulye, hıyarda Kırmızı örümcekler, Şeftalide İki noktalı kırmızı örümcek, Pamukta iki noktalı kırmızı örümcek, Soya fasulyesinde Pamuk kırmızı örümceğine karşılı kullanılan akarisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SPIRONN

Tütün beyaz sineği, kabuklu bit ve zeytin karakoşnili mücadelesinde etkili olan ve aktif madde olarak Pyriproxyfen içeren bir insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAYRANG

TAYRANG; buğday, arpa ve mısırda birçok yabancı otun mücadelesinde kullanılabilen ve içeriğinde aktif madde olarak Ethylhexyl ve Florasulam olan bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAZOLE 10 SC

TAZOLE; elma, domates, pamuk, karpuz, bağ, biber, çilek ve hıyarda kırmızı örümceklerin mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Etoxazole olan bir akarisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TOMMI 45 EC

Buğday ve arpada kök ve kök boğazı çürüklüğüne, Arpada tahıl küllemesine, Kültür mantarlarında örümcek ağına karşı kullanılan fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZERDA 100 EC

ZERDA 100 SL; buğday, şeker pancarı, kanola ve soğan bitkilerinde birçok yabancı otun mücadelesinde kullanılan, aktif madde olarak Clopyralid içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Bize hemen Whatsapp üzerinden ulaşın!
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları