Lider Gübre

Bitki Besleme
Antalya, Türkiye
Siz güvenin keyfini sürün.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Lider Gübre Limited Şirketi Türkiye’nin tarımsal verimliliğini geliştirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Ticari faaliyetlerimizin temelinde açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır. Lider Gübre, bir mal ve hizmet üreticisi olarak müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşımaktadır.

Lider Gübre

27.2.2021 18:49

Bitki Besleme sektörünün, kalite ve hizmet parolasıyla yürüyen firması: Lider Gübre

Hakan PAKALIN: Lider Gübre olarak kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden taviz vermeden, mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ile daima daha iyiyi hedefleyerek hizmet sunmaktayız.

DEVAMINI OKU

LİDER POTASOL®

LİDER ZİNCOMAX®

INTEGRAL FORTIS 4-0-34+2 CaO+ME

FULVALİD®

Genel Bakış

Lider Gübre Limited Şirketi Türkiye’nin tarımsal verimliliğini geliştirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.

Ticari faaliyetlerimizin temelinde açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır. Lider Gübre, bir mal ve hizmet üreticisi olarak müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşımaktadır. Kurumsallık, teknoloji, çalışanlarının motivasyonu ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerinin ana eksenini oluşturur.

Varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ve daima daha iyiye hedefi ile çağdaş hizmet sunmaktadır.

Sektöründe kalite standartlarını sürekli geliştirip, içinde bulunduğu pazarda ‘‘Lider’’ firma olma hedefinde ilerlemektedir. Bu hedefe ulaşmak için müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutmaktadır.

Bu düşünceler ışığında sürekli iyileştirme ve öğrenme vazgeçilmez değer olarak şirket kültürü içinde yer alır.

İnternet Sitesi
http://www.lidergubre.com.tr
Telfon Numarası
+902423211998
Kuruluş Yılı
2007
Faliyet Alanları
Bitki Besleme

LOKASYONLAR

Adres
Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Antalya Bulvarı No:13 Döşemealtı / ANTALYA / TÜRKİYE

HABERLER

Lider Gübre

27.2.2021 18:49

Bitki Besleme sektörünün, kalite ve hizmet parolasıyla yürüyen firması: Lider Gübre

Hakan PAKALIN: Lider Gübre olarak kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden taviz vermeden, mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ile daima daha iyiyi hedefleyerek hizmet sunmaktayız.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

LİDER POTASOL®

Potasol, bitkilerin Potasyum (K) ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren spesifik bir üründür. Her türlü stres koşullarında (aşırı sıcak, soğuk ve tuzluluk) bile özel formülasyonu sebebiyle bitki kökleri tarafından kolayca absorbe edilebilir. Meyvenin büyümesine, rengine, kalitesine ve şeker oranına direkt etki ederek, meyvelerin pazar değerini yükseltir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER ZİNCOMAX®

ZİNCOMAX bitkilerdeki çinko ve mangan eksiklik veya ihtiyacını karşılayan toz bir üründür. Çinko ve manganın tamamı şelatlı olup, bitki tarafından emilimi ve bitki bünyesinde taşınımı oldukça kolaydır. Tek başına kullanılması da çinko ve mangan eksikliğini karşılar.
ÜRÜNÜ İNCELE

FLOWER-BOMB®

Özellikle yaprak uygulamalarında bitkide birçok reaksiyonu tetikleyen, biostimülant özellikte eşsiz bir üründür. En önemli özelliği çiçeklenme döneminde, sağlıklı çiçek oluşumu, güçlü çiçek sapı, yoğun polen miktarı, tozlaşmanın artması, stres koşullarından çabuk bir şekilde uyanma gibi etkileri mevcuttur.
ÜRÜNÜ İNCELE

FULVALİD®

Toprağın katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırarak bitki besin elementlerinin bitki kökleri tarafından kolayca emilimine yardımcı olur. %100 organik bir üründür. Organik sertifikası da olduğu için organik tarımda kullanılması uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

INTEGRAL FORTIS 4-0-34+2 CaO+ME

Kaliteli ve uzun ömürlü meyve için elzemdir. Meyveleri pazara en hızlı bir şekilde hazırlayan en önemli yardımcınızdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

JETFULL®

Toprağın katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırarak bitki besin elementlerinin bitki kökleri tarafından kolayca emilimine yardımcı olur. Toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını direkt olarak etkilediği için tüm büyüme-gelişme dönemlerinde kullanılması önemlidir. Organik sertifikası da olduğu için organik tarımda kullanılması uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER POTASOL PLUS®

Potasol Plus, bitkilerin Potasyum (K) ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren spesifik bir üründür. Meyvenin büyümesine, rengine, kalitesine ve şeker oranına direkt etki ederek, meyvelerin pazar değerini yükseltir. Meyvelerdeki şekil bozukluğunu ortadan kaldırır ve meyve kabuğunun standart oluşumuna yardım eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER RADİCAL®

Üretim ve uygulamada problem yaratan fosfor (P) ve Kalsiyum (Ca) un dahice kombine edildiği bu ürün, jel kıvamında olup %100 suda çözünebilmektedir. Yaprak uygulamasıyla meyvenin raf ömrünü uzatır. Depoda bekleme süresini arttırır. Meyveler pazara çıktığında parlak ve ışıltılı görünür.
ÜRÜNÜ İNCELE

PLANTOL®

Tamamen organik yapıda olup bitkisel hammadde kaynaklarından elde edilir. Toprağın organik madde miktarını arttırarak, su tutma kapasitesine ve havalanma özelliğine etki eder. Böylelikle bitkide daha iyi kök oluşumu gerçekleşir.
ÜRÜNÜ İNCELE

POLEN-UP

Özellikle yaprak uygulamalarında bitkide birçok reaksiyonu tetikleyen, biostimülant özellikte eşsiz bir üründür. İçeriğindeki amino asitler, bitki besin elementleriyle kaliteli ve parlak meyve oluşumuna etki eder. Meyvelerdeki stres koşullarına bağlı olarak oluşan deformasyonları önler ve meyvelerin albenisini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

RACINE PLUS®

Şaşırtma işlemi yapılan bitkilerin gelişimlerinin ilk aşamasında uygulanmak üzere tasarlanmıştır. Racine Plus bitkileri erken dönemde beslemekle kalmaz, aynı zamanda ikincil köklerin uzamasını hızlandırarak ek köklerin daha hızlı oluşmasını sağlar ve köklerin yana ve derine doğru yönelmesini teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZENİCAL 3-6-11+(14 Cao)+ME ®

Üretim ve uygulamada problem yaratan fosfor (P) ve Kalsiyum (Ca) un dahice kombine edildiği bu ürün, jel kıvamında olup %100 suda çözünebilmektedir. İçeriğindeki Bor (B) ile bu makro elementlerin hareketini ve iletim demetlerince taşınmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ADAMİN®

Tamamıyla organik bir ürün olup içeriğinde bitkisel kaynaklı aminoasitler içerir. Adamin organik madde içeriği sayesinde toprakta mikrobiyel flora dengesini ve iyi bir organik madde mineralizasyonu sağlayarak iyi bir kök gelişimi ve dağılımı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

AMİNO BOMB®

İçerisinde bitkisel kökenli amino asitler içerir. Stres koşullarını ortadan kaldırır. Bitkideki tüm metabolik faaliyetlere starter (başlangıç) etkisi yapar ve protein sentezini arttırarak, besin oluşumuna yardım eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

AQUAMİN®

Aquamin damla sulama sistemleri ve yaprak uygulamaları için uygundur. Kısa zincir halinde olan bitkisel amino asitleri içerir. Kuraklık, dolu, donma vb. Stres koşullarına karşı ve doz aşımı gibi fitotoksik durumlara karşı sorun giderici olarak kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BOSSON

Tamamen organik yapıda olup leonardit hammadde kaynaklarından elde edilir. İçeriğindeki humik asit sayesinde; toprağın organik madde miktarını arttırır, havalanma özelliğini arttırarak daha iyi kök oluşumu teşvik eder ve su tutma kapasitesini arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CINEPOT®

Organik madde ve fulvik asit içeriği ile bitkinin daha iyi köklenmesini sağlar ve toprak habitatını zenginleştirir. Meyve tutumundan hasata kadar kullanımı meyve büyümesine, rengine, şeker oranına ve kalitesine direkt etki eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

ECAMİN PLUS®

ECAMİN PLUS, fotosentez hızını arttırarak, besin üretimine etki eder. Meyve döneminde kalite yaparak, kuru madde oranını ve şeker miktarını arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ERDİROL®

100% organik kökenli olan ERDİROL sıvı organik gübresi, meyvenin daha renkli olmasını sağlar ve şeker oranını arttırır. Özellikle domates, patlıcan, çilek ve böğürtlen için kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FİTOLEX®

Gübreleme suyuna karıştırıldığı zaman, bitki besleme elementlerin, kolayca absorbe edilmesini sağlar. Toprağı organik maddece zenginleştirerek, toprak çeşitliliğine faydalı olur. Topraktaki mikroorganizmal hayatın devamlılığını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

HERTA 10-0-20

İz elementler ile de zenginleştirilmiş olan HERTA 10.0.20 meyvelerdeki şekil bozukluklarını ortadan kaldırır. Organik içerikli olması ile toprakta tuzlanma problemi oluşturmaz. Özel içeriği sayesinde özellikle Potasyum (K) elementinin bitkiye geçişi esnasında bitki tarafından çok az enerji harcanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

HERTA KOVA 8-8-8

Organik madde, fulvik asit, aminoasitler ve bunların yanında aktivatörlerle zenginleştirilmiş olan HERTA KOVA 8.8.8 bitkinin vejetatif gelişimi için dengeli bir unsurdur. Organik içeriği sayesinde topraktaki mikrobiyel faaliyetlerin hızlanmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

HONEY-M 5-18-3+2 MgO+5S O3+ME

Fosforun iz elementlerle kombine edilip zenginleştirilmiş hali olan HONEY-M çiçek hazırlığında bitkinin en önemli yardımcılarından biridir. Kullanıldığı bitkilerde parlak çiçek oluşumu, güçlü çiçek sapı yoğun polen miktarı oluşumunda direkt etkilidir. Aynı zamanda çiçek ve meyve dökülmeleri ile takoz meyve oluşumu ihtimalini minimize eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

NERON®

%100 doğal ve değerli maddelerden yapılmış, içeriğinde Ascophyllum nodosum yosunu içeren Neron, toprağın organik madde miktarını arttırarak, alınmayan bitki besin elementlerin, toprakta ayrışmasını sağlayarak, bitki kökleri tarafından kolayca emilmesine yardımcı olur. Bitkilerde iyi ve kuvvetli bir kök gelişimi sağlayarak, köklerin topraktan daha fazla besin maddeleri ve su almasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLPAX DENGELİ

Organik madde ile köklenmeye olan etkisinin yanında Azot(N), Fosfor(P), Potasyum(K) oranlarının dengesi ile bitkinin vejetatif gelişimini olumlu yönde etkiler. Toprak organik maddesinin ve topraktaki mikrobiyel faaliyetlerin artmasına yardımcı olur.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLPAX POTASLI

Organik madde ile köklenmeye ve toprak habitatının zenginleşmesine olumlu katkı yapar. Ph sının düşük olması ve şelatı sayesinde Potasyum (K) elementinin bitkiye geçişi hızlı ve kolaydır. Hem damla sulama hem de yapraktan uygulanabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PLANT FORCE

Toprağın organik madde miktarını artırır, toprağın havalanma özelliğini ve su tutma kapasitesini düzenleyerek daha iyi kök oluşumu için zemin hazırlar. Tamamen organik yapılı bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

TÖRTIL

Çiçeklenmeyi arttırır. Döl aralarını sıklaştırır. Salkım sapını kalınlaştırarak, kırılmaları ve meyve dökülmelerini önler. Hastalıklara (patojenlere) karşı bitkiyi korur. Köklenmeyi olumlu yönde teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

BORVİN

BORVİN bitkide bor eksikliğini veya ihtiyacını karşılayan toz formulasyonu bir üründür. Bitki bünyesinde terleme (transpirasyon) ile taşınarak bitkinin uç organlarında depolanır. BORVİN bitkiye kolayca alınır ve bitki bünyesinde kolayca taşınır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FLEXİL PLUS 10.52.10 + ME

Yüksek kalite hammaddelerin bulunduğu toz formülasyondaki Flexil Plus yüksek alınabilirliği ve çözünürlüğü ile fark yaratır. Ayrıca flexil plus erken dönemde köklenme için gerekli olan fosforun kaynağıdır. Çiçeklenme dönemlerinin tüm periyodunda kullanılması elzemdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HERTA COMBİ

Herta Combi içeriğindeki kendimize has organik şelatlama maddesi ve özel mikro elementel dengesi ile bitkilerin mikro element ihtiyaç ve eksikliğini eksiksiz bir şekilde giderir. Hem damlama sulama hem de yaprak uygulamlarında oldukça başarılıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

K-BOMB®

K-BOMB'un bitki köklerinden taşınımı ve stomalardan geçişi oldukça hızlıdır. Bitkiyi çok yormadan ve enerji harcamadan gerekli olan potasyumun karşılanmasına yardım eder. Böylece domateste meyvenin büyümesini sağlar ve kapak (green shoulder) oluşumunu engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER FER

Biktideki demir (Fe) eksikliğini karşılayan bir bitki besin düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

NİTRO JET

Özel üretim tekniği sayesinde içeriğindeki Azot (N) tamamı suda çözünebilen ve yaprak stomalarından enerji harcamadan geçebilen bir Azot türüdür. İçeriğindeki Azotun kombinasyonu dengeli bir şekilde hazırlandığı için her gübreleme suyuna karıştırılabilir. Düzenli kullanımı kesinlikle kof meyve oluşumuna ve hastalıklara davetiye çıkarmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROOTTRAP 6-30-0+ME

Kök sisteminde yeni ve emici kılcal saçakların oluşumunu teşvik eder. Çeşitli nedenlerle kök sisteminde oluşan yaraların tedavisinden sonra, yenilenme sürecinde olumlu etki yapar. Tohumun çimlenme gücü dahil, toprak yapısı, olumsuz iklim koşulları, toprak PH’sı, besin alımındaki düzensizlikler ile toprakta bulunan bitki besin elementlerinin alımı olmak gibi birçok faydası vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SHARK PHOS 2-20-14

İçeriğinde fosforik asit ve potasyum nitrat içermeyen ürünümüz TETRACAL'den yapılmış olup içeriği özeldir. Tamamı suda çözünür azot, fosfor, potas ile zenginleştirilmiş özel bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

STARMAN

STARMAN bitkilerdeki mangan eksiklik veya ihtiyacını karşılayan toz bir üründür. STARMAN karışabilirliği ve çözünürlüğü yüksek olup, damla sulama ve yaprak uygulamalarında fitotoksik olmayan bir bitki besleme asistanıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPRA COMBİ®

Kendimize has organik şelatlama maddesi ve özel mikroelementel dengesi ile bitkilerin mikroelement ihtiyaç ve eksikliğini eksiksiz bir şekilde giderir. Damla sulama ve yaprak uygulamalarında oldukça başarılıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUPRA LIQUID

Zengin içeriği ve içerdiği tüm mikro elementlerin şelatlı olması sebebiyle hem yapraktan hem damla sulama sistemiyle kullanılması uygundur. SUPRA LİQUİD toz iz element karışımlarına oranla bitki tarafından absorbe edilmesi, stomalardan geçişi ve iletim demetleri tarafından taşınması oldukça kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Yovita-K 3-0-25

YOVİTA-K kullanımın meyve büyümesine, şeker oranının artmasına, rengine, dolayısı ile meyve kalite ve albenisine doğrudan etkisi vardır. Özellikle muz, domates, kavun vb. Potasyum (K) ihtiyacı fazla olan bitkilerde meyve tutumundan hasat dönemine kadar kullanımı ihtiyacı karşılayarak meyvelerin gelişimine ve büyümesine büyük katkı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZİNBOR

Çinko ve bor elementinin bitki için oransal olarak dengesi düşünülerek eksiklik ve ihtiyacı karşılamak amacıyla formülize edilmiş toz bir üründür. ZİNBOR damla sulama ve yaprak uygulamaları için uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARES TS

İçeriğindeki Potasyum ve Kükürt sayesinde meyvelerin büyümesinde ve renklenmede önemli rol oynayan ARES TS, özellikle kireçli topraklarda daha hızlı etki eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 12-40-10

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 12.40.10 harmanlanmış toz yaprak gübresi olup damlamadan da kullanılabilir. Fosforlu NPK gübrelemesi için ideal oranlarda olup şelatları sayesinde fosfor alımı maksimize eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 12-7-40

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 12.7.40 harmanlanmış toz yaprak gübresidir. Damlamadan ve yapraktan kullanılabilir bu gübre, bitkinin yüksek potasyum ihtiyacını karşılar ve meyve kalitesini yükseltir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BESUPON 20-20-20

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 20.20.20; harmanlanmış toz yaprak gübresi olup, damlamadan veya yapraktan kullanılabilir. Makro elementlerin 1.1.1 oranı sayesinde bitki gelişimi ve üretim sürecinin her aşamasında gerek bitki gelişimine ivme kazandırmak gerekse verimi arttırmak için kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BOROL

Borol bitkide bor eksikliğini veya ihtiyacını karşılayan bir üründür. Borol yapısı ve şelatı sayesinde bitkiye kolayca alınır ve bitki bünyesinde taşınımı daha kolaydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALSİMOL PLUS®

Damla sulama sistemi veya yapraktan uygulanabilen benzersiz bir kalsiyum (Ca) kaynağıdır. Yaprak uygulamalarında kalsiyum (Ca) noksanlığını giderir. Stomalardan hızlı bir şekilde kalsiyum geçer. Her türlü meyveye ve sebzeye uygulanabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CUPROLİD

Cuprolid bitkilerin bakır ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Bitkide ve meyvede leke yapmaz ürünün Pazar değerini arttırır. Cuprolid yaprak ve kökler tarafından hızlı ve kolay emilen spesifik bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER LAND 15-30-15+ME

Bitkinin her dönem ihtiyacı olan NPK haricinde mikro bitki besin maddeleri de içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER LAND 16-8-24+ME

Bitkinin her dönem ihtiyacı olan NPK haricinde mikro bitki besin maddeleri de içerir. Sudaki yüksek çözünürlüğünden dolayı tortu bırakmadan bitki tarafından kolayca alınır. Üstün kalite Azot, Fosfor ve Potasyum içeren damlama sulama gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LEADER LAND 18-18-18 + ME

Bitkinin her dönem ihtiyacı olan NPK haricinde mikro bitki besin maddeleri de içerir. Sudaki yüksek çözünürlüğünden dolayı tortu bırakmadan bitki tarafından kolayca alınır. Üstün kalite Azot, Fosfor ve Potasyum içeren damlama sulama gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER ÇİNKO

Bitkilerin çinko (Zn) ihtiyacını karşılamada oldukça yeteneklidir. Çinko eksikliğinden kaynaklanan meyve uzamaması, çiçek sapı zayıflığı, polen miktarının azlığı gibi sorunların tedavisinde kullanılması gereklidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MANGROW

MANGROW bitkilerdeki mangan eksiklik veya ihtiyacını karşılayan sıvı bir üründür. MANGROW karışabilirliği ve çözünürlüğü yüksek olup, damla sulama ve yaprak uygulamalarında fitotoksik olmayan bir bitki besleme asistanıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 15-30-15+ME

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 16-8-24+ME

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 18-18-18

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 20-10-20+ME

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

ÇİNKAR-15

ÇİNKAR-15 damla sulama ve yaprak uygulamaları ile bitkinin çinko ihtiyacını karşılar. İçeriğindeki çinko ile bitkilerde çiçeklenmeyi teşvik eder ve çiçek saplarını uzatır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CONTRA ATTACK (8.8.8)

Yüksek kalite Azot, Fosfor ve Potasyum içeren Contra Attack, büyüme ve gelişme dönemlerinin tümünde kullanılabilen, bitkiyi tüm vejatasyon döneminde dengeli bir şekilde götürebilmek adına çok önemli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

PHOZİN 5-25-0 (2MgO) + ME

Bitkilerdeki Fosfor (P) ve çinko (Zn) eksikliğini giderir. Sebzelerde meyve uzaması, çiçeklenme ve polen oluşumunu, çiçek sapının sertleşmesi ve kalınlaşması gibi etkiler gösterir. Damla sulama sistemi ile kullanılırsa köklenmeyi teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları