Likya Fide

Tohum, Fide, Fidan
Antalya, Türkiye.
Zamanında, Sağlıklı Fide.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Başta sera üretimleri olmak üzere; açık alan (tarla) ve sanayi çeşitlerine ait sebze fideleri üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Henüz hiç haber girilmemiş.

Aşılı Karpuz Fidesi

Aşılı Patlıcan Fidesi

Aşılı Domates Fidesi (tek gövde)

Aşılı Domates Fidesi (çift gövde)

Genel Bakış

Antalya Tarım A.Ş. bünyesinde , seracılığın ve modern tarımın yoğun olarak yapıldığı, sebze üretimi ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan Antalya ‘nın Kumluca ilçesinde, 2007 yılında faaliyetine başlamıştır. 2012 yılında Dalgıçlar Fide’yi bünyesine katarak, üretim alanını 37.500 m2 ye çıkarmıştır.

Likya Fide, yıllık 50 milyon fide üretim kapasitesi ile yıl boyunca, hem Akdeniz bölgesine hem de Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi gibi ülkemizin önemli sebze üretim merkezlerine, hitap etmektedir. Sağlıklı fide yetiştirmenin ön koşulu olan teknolojik altyapıya tümüyle sahip olan işletmemiz, her iklimde fide üretimi yapabilecek donanıma sahiptir. Soğuk kış şartlarında mükemmel ısıtma sistemine sahip olan seralar, yazın en sıcak olduğu dönemlerde, sahip olduğu pad & fan, soğutma-serinletme sistemiyle, istenen optimum iklim değerlerinde, fide üretimi yapabilmektedir.

İnternet Sitesi
http://www.likyafide.com/
Telfon Numarası
+902428874166
Kuruluş Yılı
2007
Faliyet Alanları
Tohum, Fide, Fidan

LOKASYONLAR

Adres
Karşıyaka Mah. Palmiye Sok. KUMLUCA / ANTALYA

HABERLER

Henüz hiç haber girilmemiş.

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

Aşılı Domates Fidesi (çift gövde)

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 65 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 60 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 55 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 60 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Domates Fidesi (tek gövde)

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 55 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 50 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 45 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 50 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 45 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 35 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 30 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Karpuz Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 55 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 45 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 35 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 50 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Şubat/Mart: 50 gün; Nisan/Mayıs/Haziran: 45 gün; Temmuz/Ağustos/Eylül: 40 gün; Ekim/Kasım/Aralık: 45 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Biber Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 55 gün; Haziran/Aralık: 40 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Domates Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hıyar Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 28 gün; Haziran/Aralık: 18 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Karpuz Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kavun Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 35 gün; Haziran/Aralık: 25 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Patlıcan Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 45 gün; Haziran/Aralık: 35 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Bizi Facebook'ta Takip Edin!
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları