MTN Tohum

Tohum, Fide, Fidan
Balıkesir, Türkiye
İyi Tohum, İyi Gelecek...
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Soğan tohumu üretiminde, En iyi eğitim ve uzmanlarla, en iyi ürün için çalışırken, elimizde bulunan ekolojik değerlerin (toprak, su, güneş) kıymetini bilmek. Ve en iyi şekilde kullanmak.

MTN Tohum

7.3.2021 16:38

Türkiye'nin Soğan Tohumundaki Lider Firması: MTN Tohum

Türkiye’deki soğan tohumu ihracatının %51'ini elinde tutan MTN Tohum ile firmanın güncel durumunu ve sektördeki rekabeti konuştuk.

DEVAMINI OKU

MT-300

EVORA F1

ŞAMPİYON

ELİT F1

Genel Bakış

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımız olan soğan tohumunda başarılı ve tercih edilen bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede ürettiğimiz soğan tohumlarını dünyada ihtiyaç olan her noktaya ulaştırabilmek.

İnternet Sitesi
http://mtntohum.com/
Telfon Numarası
+902667577211
Kuruluş Yılı
2010
Faliyet Alanları
Tohum, Fide, Fidan

LOKASYONLAR

Adres
Çepni Mah. No:164A / Bandırma / Balıkesir

HABERLER

MTN Tohum

7.3.2021 16:38

Türkiye'nin Soğan Tohumundaki Lider Firması: MTN Tohum

Türkiye’deki soğan tohumu ihracatının %51'ini elinde tutan MTN Tohum ile firmanın güncel durumunu ve sektördeki rekabeti konuştuk.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

ELİT F1

Elit F1; ekstra erkenci, güneşlenme süresi kısa ve depolamaya uygun olmayan bir soğan tohumu çeşididir. Ürünün homojenitesi yüksek, kuru madde oranı çok düşüktür. Rengi, açık sarı olan bu tohumun yumru şekli yuvarlak, boyu yapısı incedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

EVORA F1

EVORA F1; güneşlenme süresi kısa, yumru şekli yuvarlak ve rengi sarımsı olan soğan tohumu çeşididir. Kuru madde oranı düşüktür ve depolamaya uygun değildir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MT-300

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı da orta seviyede olan MT-300 soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak, kabuk rengi kırmızı ve et rengi pembemsidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ŞAMPİYON

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı orta olan ŞAMPİYON soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi altın sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAZAR

Kısa süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı düşük ve güneşlenme süresi kısa olan Hazar soğan tohumunun, yumru şekli yuvarlak ve rengi kahverengi veya sarıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

İNCİ

Kısa süreli depolamaya uygun, yumru şekli topaç ve rengi beyaz soğan tohumu çeşididir. İnci soğan tohumunun, kuru madde oranı düşük ve güneşlenme süresi kısadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NAZ

Depolamaya uygun olmayan ve kuru madde oranı düşük olan NAZ soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi sarımsıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SEYHAN

Kısa süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı düşük olan SEYHAN soğan tohumu çeşidinin yumru şekli hafif basık yuvarlak ve kabuk saman sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ARYA

Yuvarlak yumru şekline sahip, açık kahverengine sahip, kuru madde oranı yüksek ve uzun süre depolamaya uygun soğan tohumu çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BURGAZ 10

Topaç şeklinde yumruya sahip, kabuk ve et rengi mor, depolamaya uygunluğu ve kuru madde oranı orta olan, balık soğanı olarak da bilinen soğan tohumu çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CARIZMA

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı orta olan bu soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak olup rengi sarı ve kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CLASS F1

Güneşlenme süresi uzun olan bu soğan tohumu çeşidi, orta süreli depolamaya uygundur. Kuru madde oranı orta, yumru şekli yuvarlak ve rengi kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERAMA

Kısa süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı düşük olan PERAMA soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak, kabuk rengi pembemsi ve et rengi beyazdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALISTA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, yumru şekli yuvarlak ve kahverengi olan soğan tohumu çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

GENCE

Uzun süreli depolamaya uygun ve farklı iklim koşullarına kolay adapte olabilen Gence soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KARBEYAZI

Orta süreli depolamaya uygun, güneşlenme süresi uzun ve kuru madde oranı orta olan KARBEYAZI tohum çeşidinin rengi beyaz ve yumru şekli yuvarlaktır.
ÜRÜNÜ İNCELE

METAN 88

Çok uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan METAN 88 soğan tohumu çeşidinin yumru şekli enine oval ve kabuk rengi koyu kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TARAZ

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan TARAZ soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

VIKTORYA

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan VIKTORYA soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALMIRA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, kahverengi ve yuvarlak yumru şekline sahip soğan çeşidi.
ÜRÜNÜ İNCELE

KRAL

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan KRAL soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARP F1

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan SARP F1 soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu bronzdur. Bu tohum çeşidinden elde edilen mahsül makineli hasada da uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEYAZ BİLEK

Beyaz kısmı uzun, yumru oluşturmayan ve demet yapmaya uygun bu taze soğan tohumu çeşidi bakım koşullarına göre 7-10 arasında kardeş yapabilir. Tüm yıl boyunca ekilebilen BEYAZ BİLEK, 80-100 gün arasında olgunlaşır.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları