Simgetek

Bahçecilik
Antalya, Türkiye
Anahtar teslimi bahçe, bağ ve çit sistemleri.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Kaliteli olanı korumak, bazen üretmek kadar zordur...

Bunun içindir ki kaliteli olanı korumak için çalışıyoruz. Sizin değer verdiklerinize değer veriyor, risk faktörlerinin tümünü ortadan kaldırıyoruz. Bitkilerinizi yüksek verim için şekillendiriyor, ürünlerinizin sağlıklı gelişimi için yeni nesil galvanizli sistemler ile destek ve alan koruma ve çit sistemleri üretiyor ve uyguluyoruz.

Siz istediğiniz sürece yeni nesil sistemlerimiz ile tüm ürün ve alanlarınızı sizin için korumaya devam edeceğiz.

Simgetek

28.9.2021 16:55

Meyve Bahçesi Kurulumunda Telli Terbiye, File, Çit ve Bağ Sistemleri

Meyve bahçelerinin kurulumunda kullanılan telli terbiye sistemlerinin, eski sistemlere göre daha ekonomik olup; işçilik maliyetleri ve kurulum süreleri ise daha azdır.

DEVAMINI OKU

Telli Terbiye ve Dolu (File) Sistemi

Çit Sistemi

Genel Bakış

Tarımsal Çözümler

SİMGETEK A.Ş. olarak üretim  ve uygulamasını yaptığımız yeni nesil çit sistemi, yeni nesil telli terbiye, file (dolu) sistemleri ile anahtar teslimi bahçe kurulumları, bağ sistemleri, konularında uzmanlaşmış kadrolarımızla yenilikçi ve benzersiz çözümler sunmaktayız.

Strateji

Geleceğin teknolojilerini Ar-Ge çalışmaları ile destekleyerek, yenilikçi, hızlı uygulanabilir sistemler üretmektedir. Eskimiş tüm yöntemlerin yerine, yeni nesil teknolojiler ile güvenli, geridönüşümü olan, ülkemizin ve üreticinin ekonomisine katkı sağlayacak yöntemleri uygulamaya sokmaktır.

Üretim

Antalya organize sanayi bölgesinde, ileri teknolojiler ile üretim olanakları sunarak, tüm arazi koşullarında hızlı, güvenli ve modüler sistemler konularında çalışmalar yapmaktadır.

Çevre & Sürdürülebilirlik

Ürettiğimiz ve uygulamalarını yaptığımız tüm teknolojiler çevreye dost geri dönüşümlü malzemelerdir. Sistemler ekonomik ömrünü tamamladığında da maliyetlerinin önemli bir bölümünü yatırımcısına geri kazandırır. Bu da ülke ekonomisi başta olmak üzere yatırım sahibine de önemli bir fayda sağlar.

İnternet Sitesi
http://www.simgetekmetal.com/
Telfon Numarası
+902422282026
Kuruluş Yılı
2015
Faliyet Alanları
Bahçecilik

LOKASYONLAR

Adres
Öğretmenevleri Mah. Öğretmenler Cd. Nazif Abay Apt. Kat: 3 No: 5 Konyaaltı / ANTALYA

HABERLER

Simgetek

28.9.2021 16:55

Meyve Bahçesi Kurulumunda Telli Terbiye, File, Çit ve Bağ Sistemleri

Meyve bahçelerinin kurulumunda kullanılan telli terbiye sistemlerinin, eski sistemlere göre daha ekonomik olup; işçilik maliyetleri ve kurulum süreleri ise daha azdır.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

Telli Terbiye ve Dolu (File) Sistemi

Galvaniz sistemde yükü tamamen direkler taşır. Sistem mukavemet açısında diğer sistemlere göre çok daha güvenlidir. Yeni nesil galvaniz sistemde toprak üstü 5-6 metre yüksekliklere bile uygulama yapılabilmektedir. Beton sisteme göre nakliyesi 5 kat daha ucuzdur. Beton sistemde dekar başına 33-35 direk lazımken, bu sistemde dekarda 26-28 adet yeterli olur. 1000 da alanda uygulama süresi 5-6 aydır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Çit Sistemi

Eski yöntemlere göre birçok avantajı olan bir sistemdir. Sistem erkek ve dişi parça olmak üzere iki parçadan oluşur. Dişi parça istenilen derinliğe hidrolik veya mekanik ekipman ile çakılır. Daha sonra üst erkek parçanın montajı yapılarak, direklerin üzerine çit örgü teli, dikenli tel veya diğer malzemeler monte edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Güncel iş ilanı bulunmamaktadır.
Bayilik Başvurusu İçin Tıklayın
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları