Titiz AgroGrup

Tohum, Fide, Fidan
Antalya
Tarımdan kazandığını, tarıma yatıran kuruluş.
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Vizyonumuz, tarımsal sanayi sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşu olmaktır.Misyonumuz; temel değerlerimiz doğrultusunda faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda yenilikçi olmak, müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, tarımdan kazandığımızı tarıma yatırmaya devam etmek ve tarım sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır.

Henüz hiç haber girilmemiş.

DORİT F1

FASELİS F1

ALTESS F1

7806 F1

Genel Bakış

Titiz Agro Grup tohumculuk faaliyetlerini 3 şirket altında gerçekleştirmektedir.

Antalya Tarım 25 seneyi aşkın bir süredir De Ruiter Tohumlarının distribütörlüğünü yapmaktaydı. DRS’in Monsanto tarafından alınması ile Antalya Tarım Monsanto’nun distribütörü olmuştur. Yakın tarihte Monsanto sebze tohumlarının distribütörlüğü grup şirketi olan Titiz Agro Grup A.Ş. tarafından alınmıştır. Tohum çeşitleri arasında domates, patlıcan, hıyar, biber, kavun ve anaç bulunmaktadır.

Antalya Tarım, grubun geri kalanı tarafından ele alınmayan sebze çeşitleri üzerine araştırma ve geliştirme projeleri ile ilgilenmektedir.

Agromar’ın faaliyetleri arasında ıslah projeleri ve açık-tarla ürünleri için hibrit tohumların Takii Seeds, HM-Clause ve Pop Vriend Seeds gibi uluslararası şirketlerle işbirliği içinde üretimi ve pazarlanması bulunmaktadır. Tohum çeşitlerinin arasında açık-saha ürünleri, mısır, ayçiçeği, kanola, sanayi domatesi, soğan, marul bulunmaktadır. Her sene onlarca yeni çeşit ürün geliştime programlarımızda denenmektedir, 6,000 tonun üzerinde mısır ve ayçiçeği tohumları hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere işlenmektedir. Tüm üretim OECD standartları ve tohum sertifikasyon sistemine uygundur.

İnternet Sitesi
http://www.titizagrogrup.com.tr/
Telfon Numarası
+902423212330
Kuruluş Yılı
1995
Faliyet Alanları
Tohum, Fide, Fidan

LOKASYONLAR

Adres
Aspendos Bulvarı No:37 07300 - Antalya

HABERLER

Henüz hiç haber girilmemiş.

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

7806 F1

Sırık domates çeşidi olan 7806 F1, güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Güz ve erken bahar dönemine tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALTESS F1

Topraksız tarım için geliştirdiğimiz sırık domates çeşidimiz güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri parlak kırmızı renkte ve ortalama 130 gr. ağırlığındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

BEAUFORT F1

Beaufort domates için orta vegetatif ortamlarda kontrollü düzeyde güç sağlayan bir anaçtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

DORİT F1

Tarla tipi ve sofralık bir domates çeşididir. Bitki yapısı çok güçlü olan bu çeşit bahar ekimlerine uygundur. Meyve rengi parlak kımızı olan DORİT F1'in meyve ağırlığı ortalama 200-225 g. civarındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FASELİS F1

Tek ekime uygun olan FASELİS F1'in raf ömrü çok uzundur. Silindirik yapıda ve ortalama 200-250 gr. ağırlıkta meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

GORDION F1

Türkiye’nin her yerinde ilkbahar ve yaz sezonu hıyar yetiştiriciliğinde geniş adaptasyona sahiptir. Koltukta, 2-3 meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

JALOMEX F1

Tek mahsul yetiştiriciliğine en uygun acı Meksika tipi biber çeşididir. Kırmızı renkte, acı ve 10-12 cm uzunluğunda meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

JUNIOR F1

Kaliteli ve son derece standart meyvelere sahiptir. Güz ve bahar dönemi ekimlerine uygun JUNIOR F1, 10-12 cm uzunluğunda ve parlak yeşil renginde meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KİMERA F1

Çarliston biber çeşidi KİMERA F1'in meyveleri acı olup sulu ve lezzetlidir. Ortalama 18-25 cm uzunluğunda ve 3-4 cm çapında meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXIFORT F1

Olağanüstü güçlü bir anaçtır, özellikle topraksız tarımda domates yetiştirmek için dünyanın tek tercih ettiği anaçtır.
ÜRÜNÜ İNCELE

OBÜS F1

Sera ve açık tarla sırık domates dikimlerine uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

PLASIANCE F1

Modern ısıtmalı seralar için sezonluk salkım domates çeşidimizdir. Güçlü bir bitki yapısına sahip bu çeşidin meyvesi parlak kırmızı ve ortalama ağırlığı 120-130 gr. civarındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

PS-64 F1

Geç güz dönemine uygun bir çeşittir. Soğuğa dayanıklı, güçlü bir bitki yapısına sahiptir. 18-19 cm uzunluğunda, parlak yeşil meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARDES F1

Ege bölgesi başta olmak üzere kendi sezonunda en çok satan çeşittir. İlkbahar ve yaz ekimlerine uygundur. 20-21 cm uzunluğunda, parlak yeşil meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SWANSON F1

Açık tarla sırık domates dikimleri için ilk tercih edilen çeşidimizdir. Güçlü bir bitki yapsına sahip bu çeşidin meyve ağırlığı ortamala 180-190 gr. civarındadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

TENEDOS F1

Soğuğa dayanıklı, verimli ve güçlü bitki yapısına sahiptir. Koyu yeşil bir meyve rengine sahip olan TENEDOS F1'in meyveleri 19-21 cm uzunluğundadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNIFORT F1

Orta güçte bir anaçtır her türlü toprakta performansı iyidir, güçlü çeşitler için ideal bir anaçtır.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

Bizi Facebook'ta takip edin!
DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları