Uniba Tarım

Bitki Besleme
Antalya, Türkiye.
Birlikte büyüyelim...
Akış
Ürünler
Hakkında
Haberler
Etkinlikler
İş İlanları
KAYAN MENÜ ⟷

AKIŞ

Uniba Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2015 yılında Antalya'da kurulmuştur. Uniba Tarım, tarım sektöründe gübre üreticisi olan firmaların ihtiyaç duyduğu teknik maddelerin satışını yaparak gübre sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır. 2018 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde kurulan yeni fabrikası ile birlikte hobi bahçecilik ürünleri, bitki gelişim düzenleyicileri ve bitki besleme ürünleri üretimine başlayarak faaliyet alanlarını genişletmiştir

Uniba Tarım

2.5.2021 13:23

Dört Kıtada 23 Ülkeye İhracat

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi’ listesine Antalya’dan giren Uniba Tarım, pandemi sürecinde de büyüyerek 23 ülkeye ihracat yapan bir firma haline geldi.

DEVAMINI OKU

Uniba Tarım

18.3.2021 16:38

Uniba: Gübre Sektörünün En Hızlı Büyüyen Firması

Uniba olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2018 yılı verilerine göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen 64. şirketiyiz.

DEVAMINI OKU

UNI REZERV L-Cu

COSMO FER

GROWER

SNAP AMINO Mn-Zn

Genel Bakış

Uniba Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2015 yılında Antalya’da kurulmuştur. Uniba Tarım, tarım sektöründe gübre üreticisi olan firmaların ihtiyaç duyduğu teknik maddelerin satışını yaparak gübre sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır.2018 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde kurulan yeni fabrikası ile birlikte hobi bahçecilik ürünleri, bitki gelişim düzenleyicileri ve bitki besleme ürünleri üretimine başlayarak faaliyet alanlarını genişletmiştir.Dört ana faaliyet konusunda geniş ürün gamı ile yeni teknolojik gelişmelerin ışığı altında ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet vermektedir.

Uniba Tarım,k onusunda uzman pazarlama ağı ve teknik kadrosu ile gübre sektörüne hammadde temini yapmakta ve yeni hammaddeler kazandırmaktadır.Hedefi doğaya saygılı, yenilikçi, patentli teknolojiler ile üretilen üstün kaliteli ürünlerini Türk ve dünya çiftçisi ile buluşturmaktır.

Uniba Tarım üstlendiği sorumluluğunun farkında olarak; minimum kaynak ile ekolojik dengeye zarar vermeden birim alanda en yüksek verimi alabilmek için, bitkiyi beslemek adına geliştirdiği özel bitki besleme ve bitki gelişim düzenleyicileri ve programları ile gerek Türkiye gerek Dünya pazarında adından söz ettiren bir tarım şirketi olmayı hedef almıştır.

İnternet Sitesi
http://www.uniba.com.tr
Telfon Numarası
+902423110799
Kuruluş Yılı
2015
Faliyet Alanları
Bitki Besleme

LOKASYONLAR

Adres
Antalya Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Mah. 30.Cadde No:29 Döşemealtı/Antalya

HABERLER

Uniba Tarım

2.5.2021 13:23

Dört Kıtada 23 Ülkeye İhracat

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi’ listesine Antalya’dan giren Uniba Tarım, pandemi sürecinde de büyüyerek 23 ülkeye ihracat yapan bir firma haline geldi.

DEVAMINI OKU

Uniba Tarım

18.3.2021 16:38

Uniba: Gübre Sektörünün En Hızlı Büyüyen Firması

Uniba olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2018 yılı verilerine göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen 64. şirketiyiz.

DEVAMINI OKU

ÜRÜNLER

Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.

COSMO FER

Cosmo Fer, fotosentez işleminden sorumlu olan klorofil pigmentlerinin sentezi için gerekli önemli demir elementini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

GROWER

Grower, tüm bitkilerde ve meyve ağaçlarında kullanıma uygun yüksek kalitede amino asit içeren, organik maddesi yüksek, özel bir üründür. 500 dalton boyundan küçük zerrecikler içerir. Bitkiler için çiğnenmiş bir lokma niteliğindedir. Çok hızlı bir alınıma sahiptir. Bitki gelişim düzenleyicisi, vitamin ve enzim içerir.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNI REZERV L-Cu

Uni Rezerv L-Cu, içerisinde bakır bulunduran,tarla bitkileri,meyve ağaçları ve sebzelerde bakır noksanlıklarına karşı topraktan kullanılan yüksek konsantrasyonlu bir formülasyondur.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO B

SNAP AMINO B, İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO Mn

SNAP AMINO Mn, İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO Mn-Zn

SNAP AMINO Mn-Zn, İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SNAP AMINO Zn

İkincil ve/veya İz Element Katkılı Sıvı Organomineral Gübre. Yapraktan, damla sulamadan ve topraktan uygun metod ve aletler ile uygulama yapılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MASTER GEL

İçeriğindeki saf ve kaliteli makro ve mikro elementler ve iz elementler, özel jel formülasyonu sayesinde bitki tarafından kolayca alınabilir. Her türlü yetiştiricilikte kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PYTHON CU

PYTHON Cu, bakırlı gübre çözeltisidir. Yapraktan da topraktan da uygulanabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PYTHON K

Suda Çözünür Potasyum çözeltisi olan PYTHON K, direkt olarak yapraktan ya da sulama sistemleri ile birlikte kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

QUANTUM

Quantum, soğuk press süspansiyon teknolojisi ile ascophyllum nodosum deniz yosununun işlenmesinden elde edilen, bitki metabolizması için yüksek önem taşıyan doğal bir sıvı deniz yosunudur.
ÜRÜNÜ İNCELE

SAFEACID

Safeacid, hem toprağın havalanmasında, hem topraktaki kireç ve tuzların kırılmasında hemde damla sulama sistemlerinin temizlenmesinde çok etkili ve özel formüllü bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

TREND

Trend, bitki atıklarının binlerce yılda toprakta parçalanarak oluşturduğu leonarditden elde edilen tamamen doğal bir üründür. Özel üretim teknikleri ile üretilen çok etkili,hem topraktan hem yapraktan uygulanabilen yüksek kalitedeki süspansiyon halde bir hümik asittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS AMINO

Cross Amino, yüksek kalitede amino asit içeren, organik maddesi yüksek doğal bir bitki gelişim düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS ENERGY

Cross Energy , organik maddesi yüksek doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar. Toprağın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini düzenler ve bitkilerin daha sağlıklı, güçlü gelişmelerini sağlar. Böylece kaliteyi ve verimi artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FAST ROOT

Fast Root , saçak ve kazık kök gelişimi için çok etkili bir aktivatördür. Bitkilerin hızlı, sağlıklı ve gür gelişmesini sağlar. Ayrıca çiçeklenmenin düzgün, meyve sayısı ve kalitesinin de yüksek olmasını teşvik eder.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUN DRY

Sun Dry, iz elementler içeren, özellikle elma, narenciye, armut ve nar için geliştirilmiş özel bir üründür. Bu meyvelerin kabuklarında özellikle aşırı nemden dolayı meydana gelen (pas olarak adlandırılan) lekeleri önler.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNIQ FLOW

NP gübre çözeltisi olan UNIQ FLOW, hem yapraktan hem de damla sulamadan kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNIQ ROOT

Harmanlanmış NP gübresi olan UNIQ ROOT suda çözünür yapıdadır. Azot bakımından zengin içeriğe sahip bu ürün bitki ve meyve gelişimine katkı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

AMINO TOUCH

Amino Touch, yüksek kalitede amino asit içeren, organik maddesi yüksek doğal bir bitki gelişim düzenleyicisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CONNECT

Connect, bitki atıklarının binlerce yılda toprakta parçalanarak oluşturduğu leonarditden elde edilen tamamen doğal bir üründür. Hem topraktan hem yapraktan uygulanabilen yüksek kalitedeki bir hümik asittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS FULVIC

CROSS FULVIC’in Bitki Üzerinde Etkileri Cross Fulvic-L, doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS HUMATE

Cross Humate, leonardit içerikli doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Düzenli kullanımıyla toprakta oluşan sertleşmeyi çözer, bitkinin daha kolay köklenmesini sağlar. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS SEAWEED

Cross Seaweed içeriğinde, bitkilerde doğal olarak bulunan sitokinin, betain, oksin ve giberelline ilaveten amino asitler, karbonhidratlar, vitaminler ve çeşitli besin elementlerini içeren doğal bir organik üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

DISPLAY H

DISPLAY H, bitkisel kaynaklı içeriği ile kök gelişimi ve toprakta bulunup alınamayan elementlerin bitki tarafından alınımını sağlayan özel bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

INFINITY

Sebzelerde yetişme dönemi boyunca 3-4 kez, meyvelerde çiçeklenme döneminden itibaren 3-4 kez uygulanır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT K 3-0-30

Next K, bitkinin ihtiyacı olan potasyum içeriğini sağlayarak;bitkinin aroma,meyve kalitesi,renk,doku,sertlik gibi özelliklerini artıran ve hastalıklara karşı direncini artıran yüksek kaliteli bir üründür.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT N

Next N, içeriğindeki yüksek saflıktaki ve kalitedeki elementler ile bitki besleme için çok etkili bir üründür. Özellikle olgun ve iri meyve oluşumunu destekler.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNISOL FOLIAR

Yüksek kaliteli farklı formülasyonlar ile bitkinin hem vejetatif döneminde hem de meyve gelişim döneminde güvenle uygulanabilir. Damla sulamada, yaprak uygulamasında ve açık tarla ürünleri gübrelemesi için kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BAFER

Bafer, fotosentez işleminden sorumlu olan klorofil pigmentlerinin sentezi için gerekli önemli demir elementini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEXT CAL

Next CAL, Türkiye’de üretilen süspanse formülasyonda, bu oranda kalsiyuma sahip tek üründür. Bitkinin ihtiyacı olan kalsiyum içeriğini sağlayarak meyve oluşumda meyve kalitesini artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SOILTECH

Soiltech, özel formülasyonu, zengin ve kaliteli organik madde içeriği ile toprağın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini iyileştiren ve tarımsal verimliliğin artmasını sağlayan organik bir taban gübresidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNI GROW N-21

Uni Grow N-21, topraktan azot kayıplarını önemli oranda azaltıp, uygulanan azotun daha verimli kullanılması sağlayan bir gübredir. İçeriğindeki nitrifikasyon inhibitörü sayesinde amonyumun toprakta bitkiye alınımından önce nitrata dönüşmesini yavaşlatarak yıkanma miktarını azaltmakta ve azot kayıplarının önüne geçmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNI GROW N-46

Uni Grow N-46, azot gübrelemesinin etkinliğini arttırmak için geliştirilen bir üreaz inhibitörlü gübredir. İçeriğindeki üreaz inhibitörü, üre gübresinin hidrolizini geciktirerek amonyak (NH3) formunda azot kayıplarını (buharlaşma) azaltır.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNI MASTER

Damla sulamada, yaprak uygulamasında ve açık tarla ürünleri gübrelemesi için kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

UNISOL

UNISOL, özel formülasyonu sayesinde NPK ve mikro besin elementlerinin bitki tarafından kolayca alınmasını sağlar. Damla sulamada, yaprak uygulamasında ve açık tarla ürünleri gübrelemesi için kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu aramayla ilgili herhangi bir ürün bulunamadı. Aramayı Temizle

ETKİNLİKLER

No items found.

İŞ İLANLARI

DEVAMINI OKU

YAklaşan etkİNLİKLER

KAS
27
Domates Güvesi
ile Mücadele
OCA
31
Kimyasal Mücadele Önemli Püf Noktaları