Ana Sayfa
Ürünler

Tarım Ürünleri

Onlarca tarım firmasından yüzlerce ürünü bir arada gör, filtreleri kullanarak aradığına ulaş ve üreticisine ulaş.

Bulunan Ürün:
100

BESUPON 12-7-40

Yüksek derecede çözünürlüğü olan Besupon 12.7.40 harmanlanmış toz yaprak gübresidir. Damlamadan ve yapraktan kullanılabilir bu gübre, bitkinin yüksek potasyum ihtiyacını karşılar ve meyve kalitesini yükseltir.
ÜRÜNÜ İNCELE

BIOCAL

BioCAL CO₂ içeriğinden dolayı yapraktan sisleme yöntemi ile uygulandığında bitkilerin fotosentez etkinliğini yükseltir, enzim aktivitesini ve bağışıklık sistemini arttırarak bitkinin sağlığını ve verimliliğini düzenler. Tüm bitkilerde verim ve kaliteyi arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Drip

Astra Drip içerdiği organik asitler ve özel formülasyonu ile bitkisel üretimde kullanılan çok kaliteli bir organik asit kompleksidir. Toprağın organik madde miktarını artırarak sahip olduğu düşük pH sayesinde toprağı iyileştirir ve bitki tarafından toprağa bağlanan besin maddelerinin kolay emilmesini sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Dosatron

Dosatron ile her sezon garantili gübreleme ve ilaçlama yapılır. Üründe yüksek verim ve kalite elde edilir. Bahçe bitkileri (Meyve ağaçları ve sera), tarla bitkileri, süs bitkileri, fidelikler ve peyzaj uygulamalarında kullanılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

CROSS ENERGY

Cross Energy , organik maddesi yüksek doğal bir toprak düzenleyicisidir, bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Suyun ve havanın toprak içinde hareketini düzenler ve bitkinin kullanımına sunar. Toprağın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini düzenler ve bitkilerin daha sağlıklı, güçlü gelişmelerini sağlar. Böylece kaliteyi ve verimi artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAP (Mono Amonyum Fosfat)

MAP (12-61-0) suda tamamen eriyen bir gübredir. Formülü NH4H2PO4 - %12 N (azot) + %61 P2O5 (fosfor) şeklindedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAXSOLI 10-40-10 (2MGO)+ME

Maxsoli serisi bitkinin çeşitli dönemlerdeki ihtiyaçları göz önüne alınarak beş farklı formulasyonda üretilmiştir, her formulasyon dengeli besin içeriğine sahiptir, Bitki besin maddelerinin temelini oluşturan NPK ve Magnezyum (Mg) yanında çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS MANGANESE

Şelat maddesi sayesinde bitkiler tarafından kolay alınabilen eşsiz bir mangan (Mn) kaynağıdır, fotosenteze yardımcı olur, metal içeren proteinlerin yapı taşıdır, bir dizi enzimi aktive eder, hücresel olaylarda önemli görevlere sahiptir, mangan noksanlığından kaynaklanan tüm sorunları önler.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol PhosphoZinc

Speedfol Phosphozinc içerisinde Fosfor,Potasyum ve Çinko bulunduran bir formülasyondur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Topraksız Tarım Sulama Sistemleri

Bitki yetiştirme yataklarına dikilmiş olan bitkilerin köküne gün boyunca otomasyon sistemine bağlı olarak sulama yapılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

FIRTINA F1

Yüksel verimli sivri biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PAMİR F1

İlkbahar ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun, 70 günlük, baş ağırlığı ortalama 2.5 – 3 kg. olan yassı, basık gevşek yapıda sofralık beyaz lahana çeşididir. Sarmalık olarak taze tüketim için tavsiye edilmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA NPK

Çok yüksek kaliteli ham maddelerden üretilen, Fertilirey teknolojisi ile hazırlanan yeni nesil damla sulama gübresi Perla, içerisinde bulunan özel kimyasallar sayesinde, tüm toprak ve her türlü hava koşullarında ürün içerisinde yer alan makro ve mikro besin elementlerinin alımını ve taşınmasını daha da kolaylaştırmaktadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

NANTES

Bitki yapısı güçlü, silindirik, düzgün şekilli, ucu küt, erkenci standart çeşittir. Ortalama meyve uzunluğu 17-22 cm. Olup, 2-3 cm. Çapındadır. Sofralık ve sanayi tüketimine uygundur. Çok tatlı ve gevrektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CARIZMA

Orta süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı orta olan bu soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak olup rengi sarı ve kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

GENCE

Uzun süreli depolamaya uygun ve farklı iklim koşullarına kolay adapte olabilen Gence soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Aşılı Patlıcan

Verticillium ve Fusarium’a, bazı anaçlarda ise ek olarak Nematod’a toleranslıdır. Bitki yapısı ve meyve kalitesi düz fideye göre daha iyidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Üre Fosfat

Üre Fosfat gübresi (H3PO4CO(NH2)2) bitkilerdeki fosfor eksikliğini gidermeye uygun, suda tamamen eriyebilen saf ve kristal bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ŞELALE F1

Açık tarla demre biberi. Bahar ve yaz yetiştiriciliğine uygun bu hibrit tohum çeşidinin meyvesi 20 cm civarındadır ve raf ömrü oldukça uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

KEY FEEDS ZINC

Şelat maddesi sayesinde kolay alınan eşsiz bir çinko (Zn) kaynağıdır, bitki yaşamında önemli olan bir çok enzimin aktivitesini arttırır, bitki gelişimini düzenleyen oksin hormonunu teşvik eder, narenciye ve meyve ağaçlarında küçük yapraklılık ve rozetleşmeyi önler, asmada; sarı leke ve yapraklarda küçülme önlenir, nişasta sentezi artar, azot metabolizması düzenlenir, erken dönem uygulamaları ile meyve büyüklüğünde ve verimde artış sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

YUSUFBEY F1

Yüksek verim, kalite ve irilik. Çatlamayan "bal" gibi kavun.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROOTTRAP 6-30-0+ME

Kök sisteminde yeni ve emici kılcal saçakların oluşumunu teşvik eder. Çeşitli nedenlerle kök sisteminde oluşan yaraların tedavisinden sonra, yenilenme sürecinde olumlu etki yapar. Tohumun çimlenme gücü dahil, toprak yapısı, olumsuz iklim koşulları, toprak PH’sı, besin alımındaki düzensizlikler ile toprakta bulunan bitki besin elementlerinin alımı olmak gibi birçok faydası vardır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Disper Mn Sinergy

DISPER Mn Sinergy, mangan eksikliklerinin giderilmesi ve önlenmesi için tasarlanmış bir üründür. %100 olarak suda çözünebilir yapıda olduğu için uygulama sırasında tıkanma yapmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

NEVCAN F1

Bahar ve güz dikimleri için uygun sırık domates çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert Dynamic

Technofert DYNAMİC sebzeler,meyveler ve bağlarda gelişme döneminin başlarında, yeşil yapraklı sebzelerde sezon boyunca veya yüksek NPK ihtiyacı duyulan her dönemde uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

NUTRIFERT

Nutrifert serisi üstün kalite azot, fosfor, potasyum ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Nutrifert ürünleri, Demir, Bakır, Mangan, Çinko, Bor ve Molibden ile mevcut mikro element seviyeleri yükseltilmiş ve geliştirilmiştir. Bu sayede bitki, alabileceği optimum düzeyde besin maddesini hızla bünyesine alabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Karpuz Fidesi

Yetişme süresi: Ocak/Mayıs: 42 gün; Haziran/Aralık: 32 gün. Siparişinizi verirken sebze fidesi ve aşılı fide için belirtilmiş olan yetiştirme sürelerini, tohum ve diğer üretim malzemelerinin tedariği için gereken yaklaşık 10 günlük süreyi hesaba katınız.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Combi

Astra Combi bitkinin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan bor, bakır, mangan, çinko ve demir ihtiva eden mikro besin elementleri karışımı bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

INTEGRAL FORTIS 4-0-34+2 CaO+ME

Kaliteli ve uzun ömürlü meyve için elzemdir. Meyveleri pazara en hızlı bir şekilde hazırlayan en önemli yardımcınızdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

KUZGUN F1

Tek sezon hibrit patlıcan çeşidi. Bitkinin yan dallanması fazla olduğundan verimi yüksektir. Meyvesinin şekli silindiriktir ve uzunluğu 20 cm'ye kadar çıkabilir. Erkenci bir çeşit olan KUZGUN F1'in raf ömrü oldukça uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Effect Power

Toprak organik madde miktarını artırır ve toprak yapısını yeniler. Toprak canlılığını sağlayarak topraktaki mikroorganizma faaliyetlerinin artırır. Düzenli olarak kullanıldığında rizosfer (bitki-kök yüzeyi) bölgesini bitkinin istediği pH seviyesine getirir ve kökler tarafından besin alımını kolaylaştırır. Bitkinin katyon değişim kapasitesini artırır. Nemi toprakta tutar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Vital

PEP VITAL, yüksek oranda organik madde içeriğiyle topraktaki organik madde miktarını arttırır. Topraktaki bitki besin elementlerinin bitki tarafından daha hızlı kullanımını sağlayarak gelişmeyi hızlandırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

SUBTILEX FOLIAR

Subtilex Foliar, bakteriyel ve fungal hastalıkların hem kontrolünde hem de tedavisinde kullanılabilen bir fungisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MAJESTE 20 EC

Pamukta yeşil kurta , yaprak pirelerine, domateste yeşil kurta, elmada elma iç kurduna, antep fıstığında antep fıstığı psillidine, fındıkta fındık kurduna, bağda salkım güvesine, mısırda mısır koçan kurdu ve mısır kurduna karşı uygulanan insektisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HERTA KOVA 8-8-8

Organik madde, fulvik asit, aminoasitler ve bunların yanında aktivatörlerle zenginleştirilmiş olan HERTA KOVA 8.8.8 bitkinin vejetatif gelişimi için dengeli bir unsurdur. Organik içeriği sayesinde topraktaki mikrobiyel faaliyetlerin hızlanmasını sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - K

Foly™ - K, azot ve potasyum içerikli gübre çözeltisidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SARDES F1

Ege bölgesi başta olmak üzere kendi sezonunda en çok satan çeşittir. İlkbahar ve yaz ekimlerine uygundur. 20-21 cm uzunluğunda, parlak yeşil meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kapya: 19-016 F1

İlkbahar, yaz aylarında açık alanda sofralık ve sanayilik için ekime uygundur. Erkenci ve verimli.
ÜRÜNÜ İNCELE

KARAMEL F1

Kırkağaç grubundaki; orta erkenci, hafif tırtıklı, benekli kabuk yapısına sahip, oval şekilli yeni hibrit çeşidimizdir. Bitki yapısı kuvvetli, çekirdek evi küçük, meyve kavun içi renginde olup tat aroması yüksektir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Pep Organic

PEP Organic, özel üretim teknikleri kullanılarak üretilen yüksek kalitede benzersiz bir üründür. Yüksek oranda organik madde, organik karbon, nitrojen, potasyum oluşur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Zinc

Astra Zinc, bitki yaşamında birçok önemli enzim aktivitesini arttırır. Bitki büyümesini düzenleyen oksin hormonunu uyarır. Meyve ağaçlarında küçük yaprak oluşumunu ve rozetleşmeyi engeller.
ÜRÜNÜ İNCELE

Speedfol Flower&Fruit

Speedfol Flower&Fruit SC gerekli temel besinlerin iyi dengelenmiş bir karışımını sunmaktadır. Speedfol Flower&Fruit SC yüksek oranda potasyum içerir. Potasyum kalite ve verim için en önemli etmenlerden biridir.
ÜRÜNÜ İNCELE

MİKA F1

Sıcak havada bile Yüksek Meyve Kalitesi ve yüksek verimli olan kabak çeşidimiz.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kanarya: CANKIZ F1

Açık tarla yetiştiriciliği uygun oval meyveli, raf ömrü çok uzun, mükemmel lezzetli kanarya tipi kavun çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HARVEST MORE 12-35-5+ (4 CaO )+ TE

Harvest More NPK içeren yaprak gübresi grubu gelişim dönemlerinde bitkinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca formülasyonlar bitkinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli iz elementler ile zenginleştirilmiştir. Yaprak gübreleri toprak gübrelerinin etkinliliğini arttırmaktadır. Özellikle noksanlıkların görüldüğü dönemde acil besin ihtiyacının karşılanmasında yaprak gübreleri daha hızlı çalıştıklarından dolayı bir tercih sebebi olmalıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Özel: 18-078 F1

Yüksek verimli, lezzetli pembe köy domates çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ROKET F1

80 günlük, baş ağırlığı ortalama 500-600 gr. olan, yüksek verimli, koltuk verme özelliği çok iyi olan hibrit brokoli çeşididir. Çiçek yapısı ufak ve yeşildir. Sonbahar ve kış üretimine uygundur. Sofralık kalitesi çok yüksek olan bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TAMARA F1

Yüksek verimli, çok acı kapya biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Astra Blossom

ASTRA BLOSSOM, özel tekniklerle üretilmiş, azot ve yüksek oranda fosfor içeren sıvı bir gübredir. Kök sistemlerinde ve gövdede büyüme için uygun koşullar sağlar. Çiçeklenmeyi, tohum ve meyve tutumunu geliştirir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 403 F1

Orta erkenci, uniform yapıya sahip karpuz çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

K-Leaf

K-Leaf (0-0-52 + 18 S) suda tamamen eriyen, bitkilerde potasyum eksikliğini gidermeye uygun, potasyum sülfat formunda bir gübredir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TARAZ

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan TARAZ soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi koyu kahverengidir sarısıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

AQUAMİN®

Aquamin damla sulama sistemleri ve yaprak uygulamaları için uygundur. Kısa zincir halinde olan bitkisel amino asitleri içerir. Kuraklık, dolu, donma vb. Stres koşullarına karşı ve doz aşımı gibi fitotoksik durumlara karşı sorun giderici olarak kullanılabilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

SORTI SUPER

SORTI SUPER; bağlarda, domates, ayçiçeği, soğan, kırmızı mercimek, şeker pancarı, pamuk, soya fasülyesi, kanola ve nohut bitkilerinde yabancı ot mücadelesinde kullanılan ve aktif maddesi Quizalofop-p-ethyl olan bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

TATYANA

Tek ekim için örtü altı yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

KANKA F1

Tuz toleransı yüksek olan, salkım domates çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

FASELİS F1

Tek ekime uygun olan FASELİS F1'in raf ömrü çok uzundur. Silindirik yapıda ve ortalama 200-250 gr. ağırlıkta meyve verir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AGM 6919

FAO 700 grubu danelik yeni nesil mısır çeşidi.
ÜRÜNÜ İNCELE

NİTRO JET

Özel üretim tekniği sayesinde içeriğindeki Azot (N) tamamı suda çözünebilen ve yaprak stomalarından enerji harcamadan geçebilen bir Azot türüdür. İçeriğindeki Azotun kombinasyonu dengeli bir şekilde hazırlandığı için her gübreleme suyuna karıştırılabilir. Düzenli kullanımı kesinlikle kof meyve oluşumuna ve hastalıklara davetiye çıkarmaz.
ÜRÜNÜ İNCELE

EKHON 50 WG

Elmada 'elma kara lekesine', kayısı ve şeftali gibi sert çekirdekli meyvelerde 'çiçek monilyasına', armutta 'armut kara lekesi', bağda 'kurşuni küfe' karşı kullanılan ve Cyprodinil aktif bileşenini içeren fungusittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Exirel® 100 SE

Exirel® 100 SE, turunçgilde kısmi dal ilaçlaması şeklinde uygulanan yenilikçi bir insektisittir. Meyveleri zararlılara karşı etkin şekilde koruyarak daha fazla verim ve kalite alınmasına yardımcı olur. Aynı zamanda faydalı böceklere karşı seçiciliği sayesinde meyve bahçelerinde daha sürdürülebilir üretim olanağı sağlamaktadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Osmanlı Bahçesi: Tere

Osmanlı Bahçesi'nden yerli Tere tohumları ve Ekosol'ün %100 Solucan Gübresi birlikte. Hem organik gübre hem de tohumlar ile bahçende kolayca bitki yetiştir.
ÜRÜNÜ İNCELE

CALISTA

Uzun süreli depolamaya uygun, kuru madde oranı yüksek, yumru şekli yuvarlak ve kahverengi olan soğan tohumu çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KATON PLUS

Katon Plus, bitki içinde potasyumun aktivitesini gerçekleştirmesini sağlarken, bitki içinde hareketli ve kolay alınabilir formuyla eşsiz bir potasyum kaynağıdır. Katon Plus, özellikle meyve kalitesini, şeker miktarını, renklenmeyi, olgunluğu, sıklığı ve raf ömrünü arttırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

E-Z 5003 F1

Güçlü ve erkenci olan bu çeşit, seralarda yılın tüm zamanlarında üretilebilmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

HAMMER 10 WP

HAMMER; buğday, arpa, yulaf, çavdar, tritikale bitkilerinde birçok çok yıllık ve geniş yapraklı yabancı otun mücadelesinden kullanılan Chlorsulfuron aktif bileşenini içeren herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Flash Planet

Yüksek oranda amino asit içeriği ile değişen çevre koşullarından kaynaklı stres faktörlerine karşı, bitkinin amino asit dengesini stabil tutarak direncini artırır.
ÜRÜNÜ İNCELE

BALANCE DF-30

İz Element Noksanlığı için Çözüm Anahtarınız: Balance Df 30
ÜRÜNÜ İNCELE

LİDER POTASOL®

Potasol, bitkilerin Potasyum (K) ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren spesifik bir üründür. Her türlü stres koşullarında (aşırı sıcak, soğuk ve tuzluluk) bile özel formülasyonu sebebiyle bitki kökleri tarafından kolayca absorbe edilebilir. Meyvenin büyümesine, rengine, kalitesine ve şeker oranına direkt etki ederek, meyvelerin pazar değerini yükseltir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ALYANAK F1

Yüksek verimin ve kalitenin, lezzetle buluştuğu domates çeşidimizidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Beef: PANDA F1

Standart meyve tutumu ve yüksek meyve kalitesi ile erkenci beef domates çeşididir. Uzun raf ömrü ile ihracata uygundur. Koyu kırmızı meyve rengi ve lezzeti ile aranılan beef domates çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Kavun Fidesi

Tohum ekimine göre 30-50 gün önce ürün verir. Tohumdaki kayıp riskini azaltır, arazi ve zamandan tasarruf sağlar. Homojen üretim yanında, hastalık ve zararlılardan kaynaklanan kayıplardan korur.
ÜRÜNÜ İNCELE

OXY

OXY, hiçbir kalıntı bırakmadan ve doğaya zarar vermeden hızlı ve güvenli dezenfeksiyon sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

KANUNİ F1

Örtü altı yetiştiriciliğinde, güzlük, yazlık, baharlık dönemlerinde yetiştiriciliğe uygun tane domates tohumu çeşididir. Meyve iriliği 250-400 gram arasında değişmekte olup, rengi kırmızıdır ve çatlama yoktur. Salkımda 6-8 taneye kadar meyve verir. Hastalıklara karşı yüksek toleranslıdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Mini: KİBAR F1

Orta güçlü bitkisi ve dar yapraklarıyla hastalık mukavemeti yüksek mini hıyar çeşididir. Meyveleri çok lezzetli ve raf ömrü uzundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ADAMİN®

Tamamıyla organik bir ürün olup içeriğinde bitkisel kaynaklı aminoasitler içerir. Adamin organik madde içeriği sayesinde toprakta mikrobiyel flora dengesini ve iyi bir organik madde mineralizasyonu sağlayarak iyi bir kök gelişimi ve dağılımı sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

Foly™ - Copper 435

Foly™ - Copper 435, bakırlı gübre süspansiyonudur. (Bakır oksiklorür içerikli)
ÜRÜNÜ İNCELE

DİDİM F1

Erken ilkbaharlık ve geç güzlük bir hıyar çeşidi olup bitki gücü çok kuvvetli bir çeşittir. Verimi oldukça yüksek olup, hasat aralığı oldukça sıktır. Meyveler 15-17 cm. uzunluğunda, koyu yeşil ve damarsızdır.
ÜRÜNÜ İNCELE

MKP (Mono Potasyum Fosfat)

MKP (0-52-34) suda tamamen eriyen gübreler arasında en yüksek miktarda ana element içeren gübre çeşididir.
ÜRÜNÜ İNCELE

RİHANNA

Açık saha ve bahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun.
ÜRÜNÜ İNCELE

EYLÜL F1

Özellikle sonbahar yetiştiriciliği için ıslah edilmiş bir çeşit olup, hava şartlarındaki gece-gündüz ısı değişimlerine yüksek mukavemet gösterir. Boğum araları çok kısa, multi, yüksek verimlidir. Bitki yapısı kuvvetli olup erkencidir. Meyve rengi parlak yeşil, kaliteli ve 16-17 cm. uzunluğundadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

WELLDONE 18-18-18

Üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Welldone gübre serisi Klor (Cl), Sodyum (Na) ve biüret içermez. Dolayısıyla Klor’dan dolayı oluşabilecek herhangi bir tuzluluk problemi oluşturmaz. Düzenli kullanımı toprağın tuz yoğunluğunu düşürür. Üre içermediği için özellikle kış aylarında bitkilerin Üre’den dolayı oluşabilecek gelişme ve şekil bozukluklarına mahal vermez. Aşırı tuzlu topraklarda kullanılması EC’yi düşürür.
ÜRÜNÜ İNCELE

Technofert Genesis

Technofert GENESİS sebzeler,meyveler ve bağlarda fide veya fidan dönemi ve gelişimin başlarında veya yüksek fosfor ihtiyacı duyulan her dönemde uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ELİT F1

İlkbahar, erken sonbahar dönemleri yetiştiriciliğine uygun örtüaltı sırık domates çeşidimizdir. Bitki yapısı güçlü ve boyludur. Açık bitki yapısına sahiptir. Bitki rengi normal koyulukta yeşil olup, yaprakları az sarkıktır. Yaprak sıklığı normal yoğunluktadır.
ÜRÜNÜ İNCELE

Flash Leaf

Yüksek kalite standartlarına sahip ve Klor, Sodyum ve Biüret içermeyen FLASH LEAF ürünleri yaprak uygulamalarında bitkide yüksek besleme sağlar.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLIVETO 15-5-6

Yüksek Humik madde ve Organik karbon ile toprak yapsını düzeneleyerek, toprakta bağlı bulunan besin elementlerinin daha kolay alımını sağlar. Böylelikle toprak içerisinde varolan besin elementleri kullanılarak, ekstra gübreleme için maliyetler düşürülebilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

DS 0224

FAO 650 olum grubundadır. Çift yönlü ( DANELİK VE SİLAJLIK) kullanım amacına sahip mısır çeşidimizdir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Hydroponica Kalsiyum Nitrat

Tamamen suda çözünebilen kalsiyum ve azot gübresidir. İnce granül yapısıyla kalıntı bırakmadan suda hızla çözünür ve tüm fertigasyon sistemleri için kullanıma uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

Galia: NAPOLYON F1

Napolyon, yüksek verim ve hastalık direnci ile açık tarla galia kavun yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Homojen meyve yapısı ve yüksek şeker içeriğine sahiptir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZİDAN F1

Olgunlaşma süresi dikim tarihinden itibaren yaklaşık 65 gün olan hibrit karnabahar çeşididir. Kelle yapısı sıkı, beyaz ve ortalama kelle ağırlığı 1,5-2 kg.’dır. Meyve yapısı yuvarlaktır. Dikine büyüyen yapraklar, kelleyi iyi örter. Tarlada dayanma süresi oldukça iyi bir çeşittir.
ÜRÜNÜ İNCELE

KRAL

Uzun süreli depolamaya uygun ve kuru madde oranı yüksek olan KRAL soğan tohumu çeşidinin yumru şekli yuvarlak ve kabuk rengi kahverengidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

ELMAS F1

90 günlük, meyve ağırlığı 5-7 kg., meyve şekli yuvarlak, iç yapısı beyaz ve sıkı olan bir hibrittir. Turşuluk kalitesi yüksektir. Tarlada bekleme süresi çok iyi olan bir çeşittir. Dekara 2000-2500 bitki tavsiye edilir.
ÜRÜNÜ İNCELE

OLCA F1

Yüksek verimli sivri biber çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

AT 36 F1

Bahar dikimlerine uygun sırık domates çeşitidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

GreenFeed

GreenFeed NPK serisi son teknoloji ile üretilmiş hammaddelerin homojen olarak karışımından üretilmektedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

Mini: SEDİR F1

Güz ve erken bahar dönemine uygun mini hıyar çeşididir. Kısa boğum aralı küçük yapraklıdır. Kör koltuk özelliği ile işçiliği azaltır, erkenci ve yüksek verimlidir.
ÜRÜNÜ İNCELE

PERLA START

Perla Start, yüksek oranda fosfor ve azot içerikli sıvı bir üründür. Her türlü bitkide, bitkinin tüm gelişim aşaması boyunca, köklenme, çiçeklenme, meyve tutumu ve olgunlaşma sırasında kullanım için uygundur. Azot ve Fosforun yüksek oranlarda depo organlara (meyveler, tohumlar, kökler) taşınması kolaylaştırılır.
ÜRÜNÜ İNCELE

ELİT F1

Elit F1; ekstra erkenci, güneşlenme süresi kısa ve depolamaya uygun olmayan bir soğan tohumu çeşididir. Ürünün homojenitesi yüksek, kuru madde oranı çok düşüktür. Rengi, açık sarı olan bu tohumun yumru şekli yuvarlak, boyu yapısı incedir.
ÜRÜNÜ İNCELE

COLONIA

FAO 650 olum grubundadır. Tüm bölgelerimizde ana ürün silajlık amaçlı mısır ekimlerine uygundur.
ÜRÜNÜ İNCELE

ZERDA 100 EC

ZERDA 100 SL; buğday, şeker pancarı, kanola ve soğan bitkilerinde birçok yabancı otun mücadelesinde kullanılan, aktif madde olarak Clopyralid içeren bir herbisittir.
ÜRÜNÜ İNCELE
Bu arama ile ilgili sonuç bulunamadı.
Filtreleri temizleyip yeniden deneyebilirsin.
Hızlı arama kutusu: Yazdığın her harfte aşağıdaki sonuçlar değişecektir.
← Geri
8
ÜRÜNÜ GÖR